KLUBTAGSÁG

Cégeknek és magánszemélyeknek

CÉGES TAGKÁRTYA

KLUBTAGSÁGI KONDÍCIÓK, 2015

Jogosultságot biztosít a klubtag cég meghatározott, vagy bármely munkatársa számára a tagi kártya használatára
Díja: 490 000 Ft/év

• Évente 5 alkalommal 100% kedvezmény biztosítása a terembérleti díj összegéből minden, minimum 20 fő vendéglétszámú, meleg étkezést is magában foglaló rendezvény esetén.
  • 50% kedvezmény biztosítása a terembérleti díj összegéből minden rendezvény alkalmával, amennyiben nem társul hozzá meleg étkezés.
  • Évente egy rendezvény esetében 15% végárkedvezmény a vendéglátás nettó összegéből (más kedvezménnyel össze nem vonható).
  • Klubrendezvények térítésmentes látogatása.
  • Klubesteken 4 fős vacsora esetén a klubtag vacsorájából 100% engedmény biztosítása.
  • Beleszólási, véleményformálási lehetőség a klub működésébe, programjaiba.
  • Szóróanyag kihelyezésének lehetősége a klubban.
  • Megegyezés szerinti reklámfelület biztosítása a klub honlapján.

Díja: 360 000 Ft/év

• Évente 3 alkalommal 100% kedvezmény biztosítása a terembérleti díj összegéből minden, minimum 20 fő vendéglétszámú, meleg étkezést is magában foglaló rendezvény esetén.
  • 40% kedvezmény biztosítása a terembérleti díj összegéből minden rendezvény alkalmával, amennyiben nem társul hozzá meleg étkezés.
  • Évente egy rendezvény esetében 10% végárkedvezmény a vendéglátás nettó összegéből (más kedvezménnyel össze nem vonható).
  • Beleszólási, véleményformálási lehetőség a klub működésébe, programjaiba.
  • Szóróanyag kihelyezésének lehetősége a klubban.

Díja: 250 000 Ft/év

• Évente 1 alkalommal 100% kedvezmény biztosítása a terembérleti díj összegéből minden, minimum 20 fő vendéglétszámú, meleg étkezést is magában foglaló rendezvény esetén.
  • 30% kedvezmény biztosítása a terembérleti díj összegéből minden rendezvény alkalmával, amennyiben nem társul hozzá meleg étkezés.
  • Évente egy rendezvény esetében 5% végárkedvezmény a vendéglátás nettó összegéből (más kedvezménnyel össze nem vonható).

EGYÉNI TAGKÁRTYA

KLUBTAGSÁGI KONDÍCIÓK, 2015

Jogosultság: bármely természetes személy
Díja: 60 000 Ft/év

• Exluzív információk a klub rendezvényeiről.

Jogosultság: műszaki főiskolai és egyetemi oktatók, valamint nyugdíjban lévő kollégák
Díja: 30 000 Ft/év

• 20% engedmény biztosítása a klub éttermének nettó ital áraiból.
  • Klubesteken 4 fős vacsora esetén a klubtag vacsorájából 50% engedmény biztosítása.
  • Exluzív információk a klub rendezvényeiről.

Jogosultság: minden 18 év feletti, nappali főiskolai vagy egyetemi műszaki képzésben részt vevő hallgató
Díja: jelképes 1 000 Ft/év

KLUBTAGSÁGI SZERZŐDÉS