RENDEZVÉNYPORTFOLÓNK

Saját helyszínen vagy külső helyszíneken

Rendezvények a Klubban

Immár nemcsak a Klub tagjai, hanem külsős megrendelők felé is nyitva tartja kapuit a mérnökszakma Millenáris parkban található, egyedülálló klubja, a Makadám Mérnök Klub.
A Klub megálmodói azt az elegáns angol klubok mintájára hívták életre, ezért a Makadám Mérnök Klub exkluzív helyszíne lehet – akár száz fős – rendezvényének. Saját melegkonyhánk és munkatársaink szakmai felkészültsége, sok éves tapasztalata a kulcsa annak, hogy a nálunk szervezett rendezvények a lehető legtökéletesebbek, kifogástalan minőségűek legyenek.

Céges rendezvények
  • konferenciák
  • tárgyalások
  • megbeszélések
  • szemináriumok
  • tréningek
  • sajtótájékoztatók
  • üzleti reggelik, ebédek
  • zenés, céges rendezvények

Magánjellegű rendezvények
  • esküvők
  • eljegyzési összejövetelek
  • családi évfordulók
  • osztálytalálkozók
  • születésnapok
  • ballagások
  • diplomaosztók

A Klub élete

[rev_slider belso]

Rendezvények külső helyszíneken

Rendezvénye nagyobb létszámú, mint a Makadám Klub befogadóképessége? Ez esetben is állunk rendelkezésére.

A Makadám Klub sok éves rendezvényszervezői tapasztalata és szakmai kapcsolatai révén külső helyszínen is vállalja rendezvények teljeskörű szervezését és lebonyolítását, akár vidéki helyszínen is.

Segítünk Önnek megtalálni a rendezvényéhez tökéletes helyszínt, összeszokott, szakemberekből álló alvállalkozó csapatunkkal együttműködve biztosítjuk a helyszínéhez szükséges berendezést, annak dekorációját, a teljeskörű, magas színvonalú catering szolgáltatást. Megoldjuk a rendezvényéhez kapcsolódó kulturális vagy szórakoztató műsorok szervezését is: legyen szó akár bálról, céges karácsonyról, csapatépítő tréningről, golf kupáról, szakmai napról, partnertalálkozóról, családi- vagy sportnapról, esküvőről.

Külső rendezvényeink életképei

[rev_slider kulso]