Névadónk

John Loudon McAdam skót feltaláló, róla kapta a nevét a makadám borítású út. Az utak McAdam módszerével történt építése nagyon megkönnyítette az utazást és az emberek találkozását. Az ő munkásságának tiszteletére vette fel Magyarország első és egyetlen mérnök klubja a Makadám nevet.

John_Loudon_McAdam,_1830,_National_Gallery,_London

J. L. McAdam portréja. 1830

Magunkról

A klubot – mérnök klubként – alapítói 2001-ben hozták létre Buda szívében, a Millenáris parkban. Az igényesen, angol stílusban berendezett klub eredeti célja egy zárt közösségi-közéleti helyszín megteremtése volt a mérnöktársadalom számára. Az évek múlásával e szerepkör kitágult. A Klub szakmai-, kulturális, közéleti- és szórakoztató programok befogadójává, cégek, baráti társaságok, rokoni közösségek találkozási helyévé vált.

A Makadám Klub szolgáltatása három szálon fut

·      Rendezvényhelyszín: a klub egésze vagy egyes helyiségei előzetes lekötés alapján igénybe vehetők zárt szakmai-, közösségi és magánrendezvények számára is, igény esetén természetesen éttermi szolgáltatással együtt. Részletes információt itt talál!

·      Rendezvényszervezés: a klub felkészült személyzete rendezvényszervezés és catering szolgáltatásával külső céges és magánprogramok lebonyolítását is vállalja, legyen az egy eljegyzési vacsora, üzleti megbeszélés, vagy éppen a több ében keresztül szervezett, sok száz fős Mérnökbál, illetve az ahhoz hasonló társasági rendezvények. Részletes információt itt talál!

·      Klubestek: előre meghirdetett program alapján szervezünk tematikus klubesteket: kulturális-, művészeti-, szórakozató rendezvényeket, a rendezvényekhez illő vacsoralehetőséggel, vagy éppen gasztronómiai rendezvényekkel egybekötve. Itt tallózhat régebbi programjaink között. Amennyiben nem szeretne lemaradni valamilyen ritka élményről, íratkozzon fel hírlevelünkre! A Klub programjaiból itt szemezgethet!

Örömmel és szeretettel várjuk Önt akár a klub megtekintésére egy ital kíséretében, akár egy ebédre, egy vacsorára, akár egy programra, rendezvényre, de akár tagjaink közé is.

MUNKATÁRSAINK

Akik garanciát jelentenek az Ön sikerére

Ügyvezető:

Sipos László