MAGYAR EMLÉKEK CSEHORSZÁGBAN című kötet dedikálással egybekötött könyvbemutatója a Földgömb Klubban!

Magyar emlékek nyomában utazunk Csehországban egy közelmúltban megjelent rendhagyó útikalauz alapján, amely csokorba gyűjtötte a közös történelmi múlt kapcsolódási pontjainak ma is felkereshető helyszíneit és nevezetességeit, s megtudhatjuk szellemi és tárgyi hátterüket Szent Adalberttől Esterházy János emléktáblájáig.

A vetítéses előadás gazdái: Kokes János, a Prágában élő szerző és a Bohemia Baráti Kör nevében Molnár Éva, a könyv szerkesztő-lektora és Zachár Ottó.

A kötet a helyszínen megvásárolható kedvezményes kiadói 3000 Ft-os áron.

VACSORA

FŐÉTEL // Sertéssült burgonyagombóccal és párolt káposztával – 1,5 dl Káli Kövek Rajnai Olaszrizling 2014

DESSZERT // Szilvás lepény, tejszín öntettel – 1,5 dl Göncöl Tokaji Félédes Furmint 2014

VACSORA ÁRA borkínálattal: 3 950 Ft