Vendégeink a harmincas évekbe repülhetnek vissza Jákó Krisztina koncertjén felcsendülő swing és charleston dallamokra! Zongorán kísér: Virágh József

Foglaljon asztalt családtagjaival, barátaival, kollégáival, ha szeretne részese lenni Jákó Krisztina felejthetetlen élményt nyújtó koncertjének.

Próbálja ki a Makadám Mérnök Klub konyhájának házias ízeit. Válasszon őszi kínálatunkból! (Az ételek és italok a koncert alatt á la carte rendelhetők szűkített étlapunkról.)

Jákó Krisztina multikulturális jazz énekes, akinek még mindig növekvő repertoárjában több mint 300 dal található 13 különböző nyelven, különböző műfajokból, mint például a standard jazz, a latin zene, a blues, a rock, a funky, a folk, a világzene és a 40-es és 80-as évek legjobb nemzetközi slágerei. Kínától az Egyesült Államokig, a világ számos országában fellépett már, énekelt olyan híres zenészekkel, mint Chris Rea, Richard Bona vagy a legendás Rhoda Scott.