A Budapesti és Pest Megyei Mérnöki Kamara, a Magyar Mérnöki Kamara Közlekedési Tagozata, a Makadám Mérnök Klub közös szervezésű programsorozata

Előadó: Molnár László

A Chihuahua-Pacifico expresszel át a mexikói Réz-kanyonon, utazás Afrikában a kenyai „őrült vonaton” és a Himalája hegyvonulatai között a Lhassa – Xining vonalon, majd Ausztrália átszelése a Ghan expresszel. Fantasztikus mérnöki megoldások, négy földrész, négy híres vasút és az érintett tájak, emberek kultúrák, tehát az élmények, amiért utazni érdemes. Ráadásnak pedig pillanatképek a PeruRail Altiplano fennsíkot átszelő vonaláról és annak varázslatos környezetéről.

VACSORA

Tavaszi göngyölt csirkemell, jázmin rizzsel és kerti salátával
Málnás alagút

Italok: á la carte

Vacsora ára: 2 700 Ft

Szeretettel várja Önt a Makadám Mérnök Klub!

Részvételi szándékát kérjük, itt jelezze. Rendelje meg vacsoráját, és foglaljon asztalt!

Regisztráció