A Mood to Go a’capella együttes tagja négy kiváló énekes, akiknek előadását művész társuk klasszikus gitárkíséretével fűszerezi. Zenéjüket a lendületes, vidám témaválasztás jellemzi. Zenés és szórakoztató előadást hallhattok majd, habkönnyű körítésben.

„Mindegyik dalnak története van, saját élete. Akár a szerzőhöz, akár a népszerűségéhez, akár a keletkezéséhez kapcsolódóan.”

A Mood to Go koncert a Makadám Klubban
Béres Eszter, Kovács Eszter, Nyíri Joci, Pengő Joe és Mayer Albert

Foglaljon asztalt családtagjaival, barátaival, kollégáival, ha szeretne részese lenni a Mood to Go felejthetetlen élményt nyújtó koncertjének!
Próbálja ki a Makadám Mérnök Klub konyhájának házias ízeit. Válasszon tavaszváró kínálatunkból!

Az előadást közben vacsora
Az ételek és italok a koncert alatt á la carte rendelhetők szűkített étlapunkról
A vacsora ára: 2 500 Ft